Gelgio gel lak bez lampy, Strana 2

gelgio banner

Představujeme Vám novinku, gel lak (hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí) Gelgio z USA, který zasychá na vzduchu, jeho aplikace je bez lampy.  V nabídce máme 23 úžasných barev!

Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba Vinylux od CND nebo Miracle gel od Sally Hansen v DM drogeriích, ale pevně věříme, že si Gelgio zamilujete stejně jako my a zjistíte, že je Vašim skvělým pomocníkem  toho jak dosáhnout, aby byly Vaše nehty krásné jako z nehtového salónu. Gelgio mimo jiné ingredience obsahuje titanum dioxid, který slouží jako uv absorber a zároveň nehty chrání před uv zářením a regeneruje je, arganový olej posiluje měkké a lámavé nehty, šťáva z listů aloe vera zajišťuje hydrataci nehtů. Další skvělou vlastností mimo to, že schne na vzduchu a nepotřebujete uv nebo led lampu je to, že je samonivelizační, nestéká ke kůžičce.


Nové laky na nehty s prodlouženou trvanlivostí Gelgio jsou gelové nebo se jím říká také hybridní, ale nepotřebujete k aplikaci uv lampu nebo led lampu. Nevytvrzují se na rozdíl od klasických gel laků a one step gel laků v UV nebo led lampě. Je to velká výhoda pro ty, kteří ji nemají a nemohou si vytvrzovat gel laky, ale chtějí mít nehty nalakované s trvanlivostí gellaku s vysokým leskem a s možností snadného a rychlého odstranění. Gel lak Gelgio aplikujeme jako klasický lak na nehty a odstraníme jej klasickým odlakovačem (s acetonem nebo bez acetonu). Hustý plochý štěteček vždy nabere ideální množství laku pro rychlé a snadné nanesení. 

Výhody gel laku Gelgio: nepotřebujete uv nebo led lampu, nedává se na nehty základní (podkladová) vrstva, rychlá aplikace, lesklé (nebo matné nehty), cca týden, jednoduché odstranění.

Postup: nejdříve nehty důkladně odmastíme odlakovačem s acetonem, aplikujeme 2 vrstvy vybrané barvy Gelgio a nakonec naneseme 1 vrstvu Gelgio Top Coat. Vrchní gel lak (Top Coat) je v nabídce Titanium gloss nebo Titanium Top Coat matt (ochrání upravené nehty gel lakem až 7 dní)   

Odstranění: stejně jako klasické laky na nehty odlakovačem s acetonem nebo bez acetonu

 

 
49
450149450

Stránka 2 z 2 - 19 položek celkem