Depilační vosk Special Flavours Holiday banana 400ml

Neohodnoceno
 

Depilační vosk Special Flavours Holiday banana s obsahem oxidu titaničitého má antibakteriální účinky, protizánětlivý účinek, chrání před uv zářením a zpomaluje růst chloupků. Zvýšeným podíl ovocné složky - banánu posiluje, zjemní a vyhladí pokožku.

Dostupnost prodáno
Běžná cena 211 Kč
Ušetříte 21 Kč (–10 %)
190 Kč
   
Kód produktu B162
Značka Holiday
Kategorie Depilační vosky
 

Depilační vosk Special Flavours Holiday banana

Krémový a jemný vosk se zvýšeným podílem ovocné složky banánu je zejména vhodný na citlivou a vysušenou pokožku. Složky z banánu pokožku posílí, zjemní, vyhladí a dodají ji chybějící látky. V kombinaci s včelím voskem, který pokožku hydratuje a působí antisepticky je depilace tímto voskem k pokožce velmi šetrá a působí jako pohlazení. Přidaný oxid titaničitý má antibakteriální a protizánětlivé účinky, chrání před uv zářením a zpomaluje růst chloupků. Tato přísada rovněž vytvoří krémovitou konzistenci vosku. 


typ vosku: liposoluble (rozpustné v tucích)

Upozornění: jedná se kosmetický přípravek k zevnímu použití. Nepoužívejte na křečové žíly, vředy a zarudnutou kůži nebo krvácející rány.

Postup roll-on: vosk na depilaci se rozehřívá pomocí mono ohřívače. Aplikuje se na pokožku pomocí roll-onu. Doba rozehřátí v ohřívači je 30 až 40 minut podle hustoty vosku. Před samotnou depilací vyzkoušejte jestli vosk není příliš horký. Maximální teplota by měla být 39°C. Vosk naneseme po směru růstu chloupků v tenké vrstvě jedním tahem na depilované místo. Na vosk přiložte papírek na depilaci a trhněte v proti směru růstu chloupků. Doporučujeme používat předdepilační přípravky (připraví pokožku k depilaci a důkladně ji vyčistí, depilace je potom méně nepříjemná a pokožka není tolik podrážděná) a podepilační přípravky (zbavují pokožku zbylého vosku a zároveň ji zklidňují).

Postup plechovka: vosk v plechovce se rozehřívá pomocí ohřívačů vosků na plechovky. Sejměte z plechovky víko. Vložte vosk do ohřívače na plechovky a zahřejte jej na pracovní teplotu 48°C. Pomocí špachtle aplikujte ve směru růstu chloupků tenkou vrstvu vosku na oblast, která má být  depilována. Přiložte depilační papír na místo potřené voskem a pořádně jej přitlačte a rychlým tahem strhněte depilační papír z pokožky v proti směru růstu chloupků. Doporučujeme používat předdepilační přípravky (připraví pokožku k depilaci a důkladně ji vyčistí, depilace méně nepříjemná a pokožka není tolik podrážděná.) a podepilační přípravky (zbavují pokožku zbylého vosku a zároveň ji zklidňují).