Gelgio - gel lak - aplikace bez lampy

Představujeme Vám novinku, kterou připravujeme do prodeje od 17.4.2015 - gel lak Gelgio z USA, který zasychá na vzduchu, jeho aplikace je bez lampy.  V nabídce bude 23 úžasných barev!

Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba Vinylux od CND nebo Miracle gel od Sally Hansen v DM drogeriích, ale pevně věříme, že si Gelgio zamilujete stejně jako my a zjistíte, že je Vašim skvělým pomocníkem  toho jak dosáhnout, aby byly Vaše nehty krásné jako z nehtového salónu. Gelgio mimo jiné ingredience obsahuje titanum dioxid, který slouží jako uv absorber a zároveň nehty chrání před uv zářením a regeneruje je, arganový olej posiluje měkké a lámavé nehty, šťáva z listů aloe vera zajišťuje hydrataci nehtů. Další skvělou vlastností mimo to, že schne na vzduchu a nepotřebujete uv nebo led lampu je to, že je samonivelizační, nestéká ke kůžičce.


Nové laky na nehty Gelgio jsou gelové, ale nepotřebujete k aplikaci uv lampu nebo led lampu. Je to velká výhoda pro ty, kteří ji nemají a nemohou si vytvrzovat gel laky, ale chtějí mít nehty nalakované s trvanlivostí gellaku s vysokým leskem a s možností snadného a rychlého odstranění. Gel lak Gelgio aplikujeme jako klasický lak na nehty a odstraníme jej klasickým odlakovačem (s acetonem nebo bezacetonovým). Hustý plochý štěteček vždy nabere ideální množství laku pro rychlé a snadné nanesení. Na zdravých nehtech je odolný vůči odchlipování 7 až 14 dní podle typu použitého Gelgio Top Coat. Může za to nová technologie, která zvyšuje a prodlužuje trvanlivost gel laku (gelového laku) bez použití lampy.

Výhody gel laku Gelgio: nepotřebujete uv nebo led lampu, nedává se na nehty základní (podkladová) vrstva, rychlá aplikace, lesklé (nebo matné nehty), výdrží 7 až 14 dní podle typu použitého Gelgio Top Coat, snadné a rychlé odstranění

Postup: nejdříve nehty důkladně odmastíme odlakovačem s acetonem, aplikujeme 2 tenké vrstvy vybrané barvy Gelgio a nakonec naneseme 1 vrstvu Gelgio Top Coat. Vrchní gel lak (Top Coat) je v nabídce Titanium gloss nebo Titanium Top Coat matt (ochrání upravené nehty gel lakem až 7 dní) nebo můžete použít Gelgio Solar diamont Top Coat - lesklý, který vydrží až 14 dní, obsahuje fotoiniciátor, který zvyšuje a prodlužuje trvanlivost gel laku (gelového laku) díky absorci denního světla.   

Odstranění: stejně jako klasické laky na nehty odlakovačem s acetonem nebo bez acetonu

Cena:

barevný gel lak Gelgio 15ml - 229 Kč

vrchní gel lak Gelgio Titanium Top Coat gloss 15ml - 229 Kč (vydrží až 7 dní)

vrchní gel lak Gelgio Titanium Top Coat matt  15ml - 229 Kč (vydrží až 7 dní)

vrchní gel lak Gelgio Solar diamont Top Coat - lesklý 15ml - 279 Kč (vydrží až 14 dní)