Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Chromatic pigment extra stříbrný

Neohodnoceno
 

Tmavší stříbrný pigmentový prášek pro zaleštění do nehtů 

Dostupnost Momentálně nedostupné
139 Kč
Kód produktu 41557
Značka no name
Webová stránka značky no name
Kategorie zdobící materiály
 

Pigmentový leštící prášek stříbrné barvy je vhodný pro zdobení nehtů.

Jak používat Chromatic na gelové nehty:

Poslední fázi gelových nehtů zakončíme bezvýpotkovým finishem (TOP Finish elastic nebo Quick finish, popř. UV Top coat. Jako ideální řešení je také nanést přímo na černý bezvýpotkový gel Wet Look, nebo NLAC černý. Základem úspěchu je hladký, vysoce lesklý povrch bez výpotku. Začneme vtírat Chromatic prášek za pomocí speciální tyčinky (aplikátoru). Zakončíme opět bezvýpotkovým Finishem nebo NLACem clear a vytvrdíme v lampě.

Jak používat Chromatic na přírodní nehty?

Odmastit nehtovou ploténku za  pomocí Cleaneru , pro větší přilnavost  lze použít Primer nebo Nail Prep. Dále doporučujeme nanést NLAC nejlépe černý, nebo barevný, popř. transparentní (clear). Základem úspěchu je hladký, vysoce lesklý povrch bez výpotku. Začneme vtírat Chromatic prášek za pomoci speciální tyčinky (aplikátoru). Zakončíme NLAC clearem, nebo UV Top coat a vytvrdíme v lampě.

 Upozornění: Nevdechovat! Nepoužívat sprej! Pro profesionální použití. Prášek může pošpinit okolí při nesprávné aplikaci. Produkt je jen pro dekoraci na umělé nehty. Na přírodní nehty použijte podkladovou a vrchní Finish vrstvu.